| raresbrd a întrebat:

Salut care counter este pe stagii adica sa faci misiuni.

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Counter Strike-ul in sine, modul normal nu are misiuni. singura misiune e ca echipa ta sa invinga echipa adversa. Poate te referi la Call of duty sau altele. sau, eventual, la modurile cs-ului, dar nu cred.

| BlackAngel29 a răspuns:

Exista Cs cu stagii- Se numeste Counter Strike Condition Zero-Iti faci tu o echipa cu care sa ataci dusmanii din stagii(O sa-ti apara niste Boti cu rang si vezi care-i mai slab, care-i mai bun! BFT!