| mihai03081998 a întrebat:

Care este ultima misiune la GTA 4? Am ajunt la "Final Mission" atunci cand il omor pe Pegorino, dupa imi apare end credits si dupa?
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca ti-a aparut end credits, s-a terminat jocul si te poti juca in free roam. Probabil mai ai niste misiuni secundare, gen omoara pe nu stiu cine, fa nu stiu ce, dar fara un storyline.

1 răspuns:
| AlexisZLS a răspuns:

Mai sunt misiuni secrete sau din alea secundare. Poti sa-i suni pe ROman, LJ..sa le ceri job