| Adrian25 a întrebat:

Care stie cum pot pune skinuri pentru mai multi playeri in mc adica eu cu un prieten jucam mc si nu stim cum sa punem pentru fiecare cate un skin care raspunde primul funda...

Răspuns Câştigător
| Jock3r99 a răspuns:

Iti trebuie cont premium pentru asta.
Sau daca vrei sa il vezi numai tu, iar cei fara skin sa fie la fel ca tine (suna ciudat stiu...), adica in loc de steve (default skin) sa fie unn skin ales de tine, urmezi tutorialu'.
http://www.youtube.com/watch?v=avILVBgjWzg
Si daca vrei un server misto de MC 1.5.1, avrnet.ro:25565 e nou serverul, avem factiuni, shop, protectii, etc. Incearca-l!

| Adrian25 explică (pentru Jock3r99):

Ms oricum am aflat ca iti trebuie cont premium dar am mai aflat ca daca pui numele la un skin de pe net iti arata skinu ala si cei depe sv iti vad skinu chiar daca nu ai cont premium. Oricum Funda si mersi pentru raspuns

1 răspuns: