| Mat3w a întrebat:

Care stiti un server de metin pvp dar NU din acela in care te da level 99 si sa ai tot la magazin sa mucesti putin petru iteme intr-o saptamana sa ai cat de cat. Cat mai multe!
MULTUMESC Anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2nightcore.weebly.com/index.html

Descriere : Un sv nou 2012, cu iteme 2012-2013 la shop, pvp max lv 250, experienta faci usor,ai download si register acolo

retele hamachi : NightPower, NightPower1, NightPower2... tot asa pana la NightPower10
Parola hamachi:123

| Waxyzz a răspuns:

Metin 2 GX. Metin 2 Tim. (seamana intre ele caci au fost concepute de aceeasi GM oricum exceptionale servere romanesti solidewinking )