| alex4111 a întrebat:

Salut.Care sunt jucatorii din fifa 07 care ii cumperi ieftin si dupa cateva luni sau cativa ani (la cariera) ajung foarte scumpi si cautati?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| vladutz332 a răspuns:

Ca sa faci un jucator sai ii creasca pretul trebuie sa joace ca titular si sa fie tanar! De exemplu daca iei un jucator de 19 ani cu 2 mil si il folosesti meci de meci el va creste la Overall si il vei da si cu 20-30 mil sau daca il cresti foarte mult si cu 50 mil! Cel mai important este sa fie tanar si sa fie titular! De obicei cu cel mai mare pret se vand atacanti care au pozitie ST!