| GaSteRu a întrebat:

Salut, Cat de curand mi-am luat FL Studio 10 (Frutty Loops) si vreau sa invat sa creez piese dubstep... Ma puteti ajuta, Cu un link sau ceva? happy ADD black. puma7

1 răspuns:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Cauta pe youtube, o sa te prinzi incet incet dar iti sugerez sa il stergi pentru ca o sa te enervezi ca nu iti iese piesa sau nu gasesti un anumit instrument (sunt foarte foarte multe) pe scurt te apuca gaia, crede-ma am avut si eu tongue