| PascanViorel a întrebat:

Salut,caut niste jocuri realistice gen half life 2 sau outlasst,adica sa te zgarii,sa cazi,sa lesini,sa ti se bulbuce privirea, pentru cerintele 1.5 ghz procesor, 128 bm video card si 40 gb hdd,cam slab pc meu,dar sa nufie half life,half life 2, si sa respecte cerintele:
-realistic(grafica si personaj-zgarieturi,lesin etc.)
-sa aiba cerintele mici ca mai sus

Jocurile care respecta cerintele primesc funda, poate si vot.

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Da man joaca:
Doom3
Nosferatu
Left 4 Dead
Prototype
Assassin Creed
Serious Sam
HellForces
Amnesia
Prince Of Percia
Sper sa iti placa macar un joc din toate astea.
Salut, Bafta!

| PascanViorel explică (pentru TheEyes):

Mersi man esti genial, toate sunt smechere, si mai si merg pedeasupra.Dar prince of persia am jucat pana la 3 happy

1 răspuns: