| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Caut scripter pentru un server de SA:MP! Ofer toti banii pe donatii pe o luna de la lansarea serverului + Owner + Acces FTP!

3 răspunsuri:
| bogddy25 a răspuns:

Salut... baga id meu vorbim acolo. tutoriale_2013@yahoo.com ma pricep eu

| KaDilaK a răspuns:

Eu sunt de acord sa te ajut Whiskey. Putem face un server mare, dar nu-s scripter... sunt Admin. Am mare experienta si cred ca te pot ajuta. Daca ai nevoie de ajutor conteacteazama. Imi stii skyp-ulwinking

| KaDilaK a răspuns:

Eu stii deja ca te ajut happy DA VREAU OWNERwinking