| Ynferno123 a întrebat:

Salut, caut si eu pe cineva care are save the world pe fortnite. Vreau sa fac un mic trade, as vrea niste rough, oare stiti voi vreau pe cineva sa dea trade cu mine? Nu sunt scamer, lasati-mi numele vostru daca vreti sa dati trade, sunteți cei mai tari.

1 răspuns:
| RaveNSaD a răspuns:

Hei, salut. stiu ca intrebarea ta a fost pusa de multa vreme si iti raspund doar acum, dar daca mai vrei eu am ceva arme destul de bune si materiale, am silver ore, copper ore, arme bune de 82, 58, rough, si etc. daca vrei sa facem trade fac trade doar pentru arme, malachite, sau sturdy mec parts. numele meu este CassyExe