| HALVyyy a întrebat:

Salut,caut si eu un joc marfa mmorpg gen 4Story, WoW care sa mearga pe Windows Xp SP2/3 si sa fie cat de cat intersant,adica sa nu fie gen metin sa faci questuri tampite si sa omori caini ca sa faci level,sa aiba cat de cat un sistem de questuri marfa,animal interesante,nu ca in mtin caini si lupi peste tot, sa nu fie foarte mare maxim 8gb ps:Ofer FUNDA! happy

1 răspuns:
| Dimitrix a răspuns:

Poti incerca Continent of the 9th seal (C9) il gasesti pe steam si aici http://c9.webzen.com/main
Mai este si LoL un joc smecher.
Wizard 101 etc