| daufunditza a întrebat:

Salut caut si eu un metin pvp-pvm sau pvp sa fie frumos poate sa aiba beta sau unele arme dar sa nu fie cu 100 de upgradari sau cu lv 250 sa fie maxim 127. Puteti lasa si site dau funda+ vot.

4 răspunsuri:
| All3x4You a răspuns:

Salut amice! Iti recomand metin2 hammer, are doua servere unu pvp(superb) si unu pvm (inca nu l-am incercat)...merita incercat. Toate cele bune!

| daufunditza explică (pentru All3x4You):

Am zis sa nu fie maxim 250 dar daca imi spui cum e serveru pvm pe hamer poate primesti funda.si serveru pvp e prea usor

| All3x4You a răspuns (pentru daufunditza):

Pai.pot sa spun ca te da de la lv 1 si maximu in lvl este 150. faci misiuni cresti. upgrade-urile le gasesti la magazinul general, perlele pica si in v4..La un anumit lv primesti o misiune sa bati dragonu din v5 e destul de tare incearca-lwinking

| daufunditza explică (pentru All3x4You):

O sa incerc sa vad cum e.dar ai iteme pe pvm pe hamer