| qw3rty0o0 a întrebat:

Salut, caut si eu un server privat metin 2 roman.
Am gasit unul pitmt2 dar din pacate nu gasesc siteu de downloadare...am gasit doar forumul cine ma poate ajuta sa ma contacteze la ID:mycu_2xg99

279 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cicalaca laca rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai imi dai si mie metin 2 privat si iti dau catre servare vrei ca sunt gem care la creiat asaca daca nu mil dai iti banez contul ca mie misa sters

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu daca ai mess ID:smecheras_boy17 adauga-ma si vb pe mess ca stiu eu cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall caut metin2 am gasit un metin www.newlongju.ro pentru mai multe detalii contactati-ma la ID:danutz_boy_94@yahoo.com o zi buna:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Betamt2 gameplay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Owner:TiMeX
Server Status:Server ON (cam 8 ore pe zi)
MC:5. 7. 95. 131

Rate
Experienta:1000%
Yang:1000%
Obiecte:1000%
Fierar:100% fara iteme

Timp Online:8h
Buguri Rezolvate:DA!
Regat:Blue

Forum:
Site:http://podu-mt2.wgz.ro
Client & Luncher:In curand

Hamachi:Podu-Mt2, Podu-Mt2. 1, Podu-Mt2. 2... Mt2. 10
Parola Hamachi:non pass

Descriere:
GM, GA, SGM, SGA:Timex30, WaRiOrRMeN, LuCkAnGSwAt, Hard, Guritza, NinjaBlad
UN server prietenos Abia crea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atent serverul asta de metin2 privat sa anchis uite un metin romanesc toate ratele de, drop, yang, EXP, si ce o mai fi toate majorate la 1000% serverul se numeste "metin2 ro spedd" si eu joc e super am lv82 si e super metinul daca nu ma crezi convingete singur

joc placut, ma numesc cristi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2fun 100% recomandat de gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall cum vrei sa fie serveru cu tot plus 9 sau mai gre...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 aspire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu tot nu inteleg cum procedezi ca sa joci un site privat ro nu conteaza dar sa joc unu m-am plicti de ro repede raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te ajut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu sunt profionista in metin 2
mersi de ID

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut iti dau eu un metin privat server roman da nu stiu daca o sati placa...
O sa se blocheze cateodata da in fine e www.metin2fun.ro aici faci si acount si il si descarci.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut dar nu gasesc daca vrei baga id asta al meu: andrei153 sa cautam amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu am raspuns dar daca aflu iti zic pe yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.mondialmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu doar metin2fun da nu til rekomand ca e praf (ma rog nu era dar momentan e la pamant) cum scimbi hartile te da afara na poate isi revinebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te pot ajuta daca vrei joacate flamekmt2 nu trebuie sa ai iteme pentru plus groli la mag detoate otele si in lvl 20 am avut 200kk si preturile sunt foarte ieftine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti prosti rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamikmt2 e in romana si in engleza siteul este www. dinamik/metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna tuturor.am nevoie de un metin2 server privat romanesc...care sa mearga.va rog imi puteti da unul? plz. jucam finalongju2 si newlongju2 cand am facut 59 pe ambele sa`u inchis crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista se numeste happy metin2 si e nou nout

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, nu stiu eu unu...FinalLongju2 pentru ceilalti am o problema nu imi merge contul pe fnallonju2 nu stiu ce are mi-am facut cont, mi-a trimis pe mail, si cand ii dau zice ceva si nu intra...astept raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un server frumos ar fi metinp.uv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei tu visezi pe ro sa ai 3k HP nu este.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat multe private (fara hamachi) dar la toate acelasi rezultat si anume :Serverul a fost inchis