| qw3rty0o0 a întrebat:

Salut, caut si eu un server privat metin 2 roman.
Am gasit unul pitmt2 dar din pacate nu gasesc siteu de downloadare...am gasit doar forumul cine ma poate ajuta sa ma contacteze la ID:mycu_2xg99

279 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau metin2.ro privates servar am cautat dar n-am gasit nimicacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu de unde pot downloada metin 2 elitte player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la top 100 sau 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit si eu unu este RoEliteMt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata i privata joaca metin2.ro butulelaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau cont metin2 server privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 fun metin2 tim metin2 rival

| bogdanz04 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care este siteul de la metin2 rival?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metin 2 sg este tare cresti repede intr-o zi am fost 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe http://resurrection2.de/index.php?s=login asta il joc si eu da momentan e inchis serveru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe nu numai pitmt2 dar toate sunt in constructie si deeaea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 force e unul bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste forum
ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2united.com. Cel mai tare server privat. Dar e englez nu roman dar jucatorii sun 80%romani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BA cei cu tambalau asta? dal drek de metin si incearca conquer sau jade dynasty. metine e prafff rau mai ales cele privatee HUUUUUU metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haideti pe nuCLeaRMt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut as vrea sa gasec metin privat si nu stiu si nu pot sa dau download ca nu merge daca gasiti metin privat spune-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin ON! GM care da level 80, NPC care da P + yang + iteme in inventar printre care si king ca sa aflati mai multe intrati pe o retea de hamachi metinprivate01 pana la 05 parola 123 si ca sa faceti cont http://5.227.23.90. Daca aveti probleme/cereri GM add : metin_starworld@yahoo.com. DATI MAI DEPARTE! 24/7!

| killllls a răspuns:

E naspa Metin 2 ro cresti Greu eu iti recomand Metin 2 frz www.metin2frz.ro

| InVPent a răspuns:

Www.metin2fun.ro e super tare jocul dar sa stii ca e bagat si metin2tim in fereastra de log dar sa stii ca einchis dar intra pe fun e super tare jocul am lvl 72 si joc de 5 zile cine vrea sa mai vb cu mine sa ia id: razvan_dx_2009

| Laly_4113 a răspuns:

Metin2.ro

| Gandhi a răspuns:

Dinamik.ro

| Mihai1800 a răspuns:

Daca vrei un metin privat romanes joaca metin2 gx sau metin2 steel

| BornToParty a răspuns:

Uite un metin2 care cred ca o sati placa uite site de dolwand si de register :http://zaken.svetlio.info/register.php e de register de download :http://zaken.svetlio.info/downloads.php
E super fain eu am 105 si max lv e 106 sper ca te am ajutat
Daca te am ajutat sa-mi dai funda

| iulian48 a răspuns:

Www.metin2macelarii.ro rata de 800% foarte bun sunt vipul killer boy

Răspuns utilizator avertizat