| anonim_4396 a întrebat:

Salut,caut un joc de geva timp insa nu il gasesc sub nicio forma.Jocul este ceva gen wow, insa doar "gen".In el era vorba despre...eu gaseam anumite teritorii unde erau paduri sau mine de aur.Acolo imi puteam construi diferite cladiri de unde imi ieseau mici troli (care luau aurul din mine si defrisau padurile), mai puteam construi alte cladiri de unde ieseau pitici care la randul lor construiau diverse chestii.In acel joc puteam face lupte, imi puteam face o mica armata.Jocul nu era cu oameni, ci cu monstrii. Daca stiti cum se cheama sau ce joc ar putea fi nu ezitati sa imi spuneti.

3 răspunsuri:
| Marshal2118 a răspuns:

Imperian online / ikariam?

| alexutz4love a răspuns (pentru Marshal2118):

Din pacate nu este nici-unul dintre aceste jocuri.Merci oricum.

| Devallas a răspuns:

Jocul se numeste Warcraft (3-ul daca nu ma insel. Distractie placuta. Si mi se pare ca tu ai jucat la horde de zici ca e monstri si troli.