| anonim_4396 a întrebat:

Caut un server de samp care va fi hostat cu forum cu tot ce trebuie. Stiu sa fac mape in map editor si MTA, dar de o vreme in coace lucrez doar in map editor. Vreau un servar original, frumos si cu ganguri. Momentat am foacut doar 3 baze de gang la 4 inca lucrez. Deci stie cineva un servar desta? ma puteti contacta si la id-ul de mess: vlad_eu_eu@yahoo.com

3 răspunsuri:
| Edyzz a răspuns:

Rpd.bugged.ro:7777

| vladuss09 a răspuns (pentru Edyzz):

Vreau un servar la care pot deveni Co-Owner sau chiar Owner si sa fie de stunt

| marian167 a răspuns:

Uite aici:93.118.82.35 este servarul meu de samp. Nu am ip static. Caut admini. skipe:marian.marian167 am o sabie de profil