| Denis_1041 a întrebat:

Salut ccum as putea sa cresc mai repede la metin 2 ro care sunt rasele pentru a creste mai repede... si inca ceva la sura cand isi foloseste protectia ii ia mai mult pm mai ales cand cineva il loveste cum as putea face sa nu ii mai ia mult pm

Răspuns Câştigător
| Andrewx3 a răspuns:

Pe RO. Ce-l mai bun caracter pentur a creste este intr-adevar Razboinicu-l. Dar nu-ti recomand avand in vedere pretul Cartilor de skill in acest moment pe Metin.
Ti-as recomanda un Sura. Si da PM scade cand esti atacat proectia functioneaza pe PM la fel ca si aura.De fiecare cand esti lovit DMG-ul este absorit putin si de PM. Din acest motiv iti scade.
Si cum, ziceam. Pentru crescut iti recomand cu adevarat un caracter Sura.
Bafta.

1 răspuns:
| Denis_1041 explică:

Dau funda! Multumesc