| ralfy123 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati in afara de new for speed si prince fo persia le-am terminat pe toate! unul mai cu actiune ceva interesant fara cs l-am jucat! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| manda a răspuns:

Call of duty,wolfenstein,,assassin's creed,gta,Crysis,Rift, Shogun 2, Dragon Age II,Homefront,Ghostbusters,Sid Meier’s Civilization V,Dead Space,Splinter Cell Conviction, Metro 2033, Just Cause,Bioshock,Bad Company,Mass Effect,StarCraft,Resident Evil,Company of Heroes,Tom Clancy's Ghost Recon, Mafia2, Cities XL 2011, The Godfather, F.E.A.R.,ArmA II,Gears of War, Halo 2, Devil May Cry, IGI 2: Covert Strike,Far Cry,X-Men, Lara Croft Tomb Raider, S.T.A.L.K.E.R.,Fallout,F1 2010, Neverwinter Nights, Warhammer 40:000, Darksiders,Test Drive Unlimited,Splinter Cell, The Witcher, Half-Life 2,

5 răspunsuri:
| domnulgest a răspuns:

Sims 3
Spiderman 3
nfs HP 2010
dirt 3
naild
medal of honor irak sau 2010
call of duty black ops sau call of duty 7
tourist trophy
mafia 2 cu downloadable contest adica modificat
gta iv da til recomand pe playstation
splinter cell
wrestling 2011
fifa 11
pes 11
star wars
prince of persia 4
brothers and arms
test drive unlimited 1
test drive unlimited 2
fallot new vegas
moto gp 2010
super bike 2010
mx vs atv
tron evolution
halo 1, 2, 3
gtasan andreas
nfs shift 2
infernal
si mai invata sa scrii romana ma ca engleza mai putin conteaza

| Savy a răspuns:

Manualul de limba romana apoi cel de limba engleza.

| DroopyDroop a răspuns:

Call of duty, medal of honor, Sims, Spiderman,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Iti recomand Prototype, Call of Duty(4, 5,6),Battlefield Bad Company 2, Just Cause 2 si Crysis.
Joaca jocurile astea si o sa fii multumit pe deplin.
Pa, pa.

| diannna38 a răspuns:

Far Cry 3, 2, 1. Dead Space1, 2.SaintRows3.
Dead Island.
Metro 2033
Cam astea sunt jocurile aparute anul terecut si anul acesta mai ales Far Cry 3