| BlackManJe a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati sa ma mai joc? Am jucat pana acum: GTA, GTA:SA, SA:MP, NFS:MW2, PES, FIFA, CS.

Am: Procesor i3 - 3217U, 1.8GH
RAM: 4 GB
Placa video: NVIDIA GEFORGE 720M 2GB
Windows 8 64 bit

Deci, ce jocuri imi recomandati? (nu vreau online)

3 răspunsuri:
| AndreiSaigo a răspuns:

Minecraft.Left4Dead,DayZ,7 Days to die, Outlast, Far Cry 3, Assassins Creed(alegi tu care), Terraria, Naruto Shippuden ultimate ninja storm 3(daca esti fan naruto), Goat Simulator.Cam atat.Succes!

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Far Cry 3 - un joc super tare
Brothers:Tale of Sword - un joc care se joaca in 2 pe o singura tastatura (l-am jucat si e foarte tare)
Call of Duty Black Ops II
Saints Row 4
FIFA 14
Fifa 07-(daca vrei sa joci pe GameRanger, adica acel progam in care poti sa joci cu inca cineva)
Call of Duty Ghost
GTA IV
Need For Speed The Run (l-am jucat si e super tare)
The Crew - (un joc care o sa apara vara aceasta, este super tare, este un joc cu masini prin care poti sa faci curse si sa te plimbi prin tot New York-ul si am auzit ca iti ia cam 1 ora sa strabati toata harta)

| r0b3rt12 a răspuns:

Far Cry 3
Metal Gear : Rising Revengence
Battlefield 3 ( 4 nu iti merge )
Saints Raw IV
NBA 2K14
F1 2013
Sper ca te-am ajutat happy