| andyarx a întrebat:

Salut, ce laptop de "gameing" imi recomandati la un buget de 2500 lei, sau nu neaparat de gameing, ma joc doar minecraft, cateva gta-uri si de genul asta. Vechiul meu laptop nu mai face fata la minecraft.

Răspuns Câştigător
| Aimwork a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D8R3Y0BBM/
Suta la mie iti recomand pc.ul asta! Poti juca usor si gta 5.
Are 8 gb de rami si i7 (cel mai bun procesor).

1 răspuns:
| Aimwork a răspuns:

Rectivic. daca vrei laptop nu ai multe optiuni si chiar nu recomand pentru gaming. Gandeste.te ca o sa cresti si nei juca doar minecraft. desi pc.ul e greu de mutat iesi mult mai bine la piese si performanta!