| hatze a întrebat:

ce pot sa fac sa iau savarea mea de dirt 2 si sa o pun pe memory stik? cand imi formatez pcul sa mai am salvarea si sa continuii sa joc?

Răspuns Câştigător
| Marius_6821 a răspuns:

Pui salvarea pe stic. dupa ce ai reinstalat windowsul instalezi dirt 2 intri in joc iti faci o salvare iesi din joc si pui salvarea de pe sticwinking astept funda big grin

1 răspuns:
| titi a răspuns:

Salvarea o ai pe undeva prin My Documents.Ce vrei sa faci e OK.Copiezi salvarea aia (de obicei directorul respectiv are acelasi nume cu jocul), iti formatezi si reinstalezi Windows-ul, dupa aia reinstalezi jocul si suprascrii directorul de salvari cu salvarea de pe stick.