| Plesa a întrebat:

cei care se picep la cs mai precis la redirecte are ceva daca tine redirectele dp wireless? tin d vreo 2h si nu apar la evindenta! Funda+voturi!
Raspundeti repede pls!:*:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Pai la ce vrei, ma, sa te astepti daca tii doar 2 ore? tine mai multe si.o sa apari

| pufulete17 a răspuns:

Nu e asta plesa! e vorba de cati joaca cs din jurul zonei in care tu te situezi! de ex daca stai la oras tine redirectel mai ales seara pentru ca atunci playerii joaca cs (de_dust2 16 vs 16) chestia cu wirelles-ul nu e deloc diferita de cea prin fir! tot acelasi lucru e asa ca stai lin!big grin bafta