| octavian1992 a întrebat:

Salut cine imi da si mie o mana de ajutor? As vrea sa aflu cum bag trasee pentru World racing2 funda mare!

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Intri pe google si cauti World Racing 2 Mods. Intri acolo pe orice site si undeva trebuie sa iti scrie Maps, Cars, Interiors. Astea sunt moduri. Dupa care iti alegi o sosea, o descarci si dupa o bagi unde ai jocu` instalat. Deci cand ai descarcat Harta(Traseu ) pe care il vrei iti apare acolo unde sa le bagi. De exemplu traseul care l-ai descarcat are mai multe fisiere. Nu mai stiu exact cum scrie ca eu am jucat mai demult WR 2 dar stiu ca ai un fisier la traseu gen : Maps, (cum se numeste traseu ). Si copiezi aia ( cum se numeste traseu ) si intri in World racing 2 unde il ai instalat jocu` dupa care intri la Maps si acolo dai Paste la harta. Nu stiu daca ai inteles ca eu nu prea explic bine dar ma rog iti las id-u meu si te mai ajut acolo daca e : kata. yoo97@yahoo.com