| Marian_Dima_1998 a întrebat:

Salut, Cine imi poate spune cum sa scot limitatorul din ets2

Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| AndreyFsk a răspuns:

Nu e pe limitator! Tin sa te anunt ca va trebuii sa intri in Documents and Settings----- apoi (numele calculatorului tau ) ------- apoi My Documents ---------- apoi scrie undeva Euro Truck simulator 2, intri si ai acolo niste notepad-uri intri si scrii la money 9999 si vei avea banii nelimitati in joc, si vei putea cumpara cel mai puternic tir! Bafta!

| TinKodeJr a răspuns:

De la versiunea 1.7 ai la option(optiuni) truck speed limiter(limitator camion) si debifezi optiunea. daca ai o versiune anterioara exista moduri pe care le pui in my computer->local disk D->my documents ->ets 2 ->mods.bafta! si bani si din alea nu poti face ca la ets 1! ai nevoie de cheat engine