| traceurpkvictor a întrebat:

Cine imi poate spune un link bun de unde pot downloada 4Story Eg 1.5 sau 1. Nu vreau 2.0 sau altceva mai nou de 1.5 pentru ca nu gasesc hack. Pot sa va dau la schimb Hack pentru Eg1.5 functionabil pentru bani, viteza, nomiss, onhit. DAU SI FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Spartan69 a răspuns:

Daca exista 2.0 atunci nu o sa mearga celelalte versiun pentru ca serveru da voie numai aia care au 2.0. nu mai incerca sa gasesti hackuri ca nu mai sunt gata