| Buzzm a întrebat:

Salut, cine joacă ETS 2 să îmi explice și mie ce trebuie sa faci, adică gen care e logica, am văzut că poți juca cu averea de pe un server pe altul, de pe single player pe mp, ce e in plus la mp decât la single player?

1 răspuns:
| Ykuzo a răspuns:

Ca la toate jocurile multiplayer, joci cu alți jucători... Aceasta este singura diferență.
Poți descărca salvări de pe internet cu mai mulți bani și le poți folosi atât în MP cât și în SP.