| Doru_4231 a întrebat:

Salut cine joaca league of legens si poate sa ma ajute.
De cand sa aplicat noul patch am niste buguri
De ex cateva skilluri de la mai multi campioni le vad albastre
si mai rau il vad pe Teemo albastru tot laughing))
E de la patch sau bug? (Mentionez e patch Pool Party)
ajutati-ma pls sad

3 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

O fi de la patch dar de la bug sigur nu e. S-ar putea sa nu ai o placa video destul de buna pentru jocul asta si din cauza asta sa se deformeze anumite chestii din joc. Dar eu in locul tau m-as multumi ca pot juca. Baremi, daca nu ai lag, e super!

| Doru_4231 explică (pentru rap4us):

Da frate da inainte imi mergea fara nici-o problema,,,

| rap4us a răspuns (pentru Doru_4231):

Tot ce poti sa faci este sa atepti pentru urmatorul patch sau poate ca daca le scrii celor de la league of legends si le spui problema ta, cine stie poate si altii au ca tine.