| AlexShadow26 a întrebat:

Salut Cine joaca pe PandaWoW puteti sa imi dati niste detalii despre server adica e bun am inteles ca de cv timp e pe v5.4 e ceva de el sau e buguit in draci? (stiu ca e serv rus cea ce ma si atras la el ) sau ce serv bun stiti (preferabil sa aiba si PVE) pe MOP?

Răspuns Câştigător
| wowmentol2 a răspuns:

Salut!
De pandawow nu am ce sa reprosez e un server calumea iti dai seama dupa nr. de playeri, alt server de MOP ar fi pandashan care e populat

| AlexShadow26 explică (pentru wowmentol2):

Pandashan e buguit rau si e pe 5.0.5 am jucat cv timp pe el dar... tu mai joci pe pandawow?

| wowmentol2 a răspuns (pentru AlexShadow26):

Da asa e are destul de multe buguri, oricum pandawow e mai misto

8 răspunsuri:
| Boss_Leo_Baiat_Finutz_1993 a răspuns:

Imi poti spune de unde pot sa iau gta 5 pentru PC daca stii da-mi linkul iti dau vunda

| AlexShadow26 explică (pentru Boss_Leo_Baiat_Finutz_1993):

Nu exista gta 5 pe pc e doar pe console xbox si ps3

| wowmentol2 a răspuns (pentru Boss_Leo_Baiat_Finutz_1993):

Nu a aparut GTA 5 pentru PC, m-am interesat si cica apare acum in martie dar sa vedem

| AlexShadow26 explică (pentru wowmentol2):

Asta am auzit si eu dar cei de la rockstar nu au comfirmat inca nimic

| wowmentol2 a răspuns (pentru AlexShadow26):

Da asta asa e laughing ne luam si noi dupa auzite pana cinfirma cei de la rockstar