| Catalin_Robert_1990 a întrebat:

Salut.Cine joaca TDU 2 si ma poate ajuta cu o eroare sa dea add la motanelul_iubitel_18 ..va rog.dau funda si ce vreti voi

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuia sa zici aici ce eroare ai!

| Catalin_Robert_1990 explică (pentru lpavel):

Pai cand joc la un moment dat se blocheaza si da o eroare si iese din joc. Ceva de genu Crash 01A1230412

| lpavel a răspuns (pentru Catalin_Robert_1990):

Asta e din cauza pc-ului! Jocul are cerinte mari! Pc-ul se incalzeste si atunci apar tot felul de erori, in privinta asta nu ai ce face!

| Catalin_Robert_1990 explică (pentru lpavel):

Pc meu suporta orice cerinta ..am 8 gb ram placa video 2 gb procesor I7...

| lpavel a răspuns (pentru Catalin_Robert_1990):

Atunci daca nu ma insel pc-ul tau de fapt e un Laptop si nu e vorba de cerinte e vorba ca se incalzeste de aceia se inchide sau iti da diferite erori!
Daca jocul nu ar avea cerinte asa mari atunci nu s-ar incazi asa repede, intelegi?

| Catalin_Robert_1990 explică:

Da ai dreptate.dar pana acum cateva zile nu avea treaba.happy mersi oricum