| Gica15 a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta sa incep misiunea cu H de pe gta V? Ultima a fost sa o fugăresc pe una pe aeroport sa ii *** valiza am făcut-o și după nu a mai apărut nici o misiunea. Va rog sa ma ajutați.

5 răspunsuri:
| wawadkaods a răspuns:

Asteapta ca trebuie sa primesti un apel din misiune sau daca faci aia cu epsilon program mi se pare ca trebuie sa alergi in desert 5k.

| Gica15 explică (pentru wawadkaods):

Am așteptat 2 zile sa îmi apăra misiunea cu H The bureau raid ultima după ce am făcut aia cu aeroportul trebuia sa fac întrecere pe bicicleta cu una am făcut-o și de atunci nu am mai primit nici o misiune

| wawadkaods a răspuns (pentru Gica15):

Mersi ca mi-ai zis numele de la misiune acum inteleg care e

Vezi icoanele de la "For" pe paginiile astea daca le ai pe harta posibil pentru aia trebuie sa faci misiunea.
https://gta.fandom.com/wiki/The_Wrap_Up
https://gta.fandom.com/wiki/Abandonment_Issues

| Gica15 explică (pentru wawadkaods):

Pe harta nu îmi apare nimic de o săptămâna nici semnul întrebării nimic nici nu suna nimeni.

| Gica15 explică (pentru wawadkaods):

Și misiunea aia cu Isiah Friedlander nu am făcut-o dar Dave Norton am făcut-o ce pot sa fac ca sa îmi apăra misiunea?