| Warriorr120 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta si pe mine cu un cont aqw sau facem schim am un cont de level 37 dar m-am plictisit de el are arme bune dar mam plicti trimitetil prin mesaj privat plzz...

5 răspunsuri:
| xdandrei42 a răspuns:

Am eu un cont 29-20 daca vrei id meu xdandrei42 rank 4 doomwood...

| xdandrei42 a răspuns:

Am eu un cont 19-20 daca vrei id meu xdandrei42 rank 4 doomwood...

| luci32luci a răspuns:

Vreau eu contul ala

| Warriorr120 explică (pentru luci32luci):

Luci vreau alt cont pentru ala sau un cont de alt joc dar fainn..contacteazama la robert_98euro@yaoo.com

| gabituxd a răspuns:

Am eu un cont de lvl 53 daca vrei ti-l dau gratis : http://www.aq.com/aw-character.asp?id=faihter