| URSuuu4mix a întrebat:

Salut ! Cine poate sa ma ajute cu ceva legat de Configuri Counter Strike . Deci am luat un cfg si am incercat sa il personalizez adica sa imi pun sensibilitatea mea , numele meu .etc , dar nu merge bind "CTRL" "+duck" si cu setarea aceea cu scroll care te face sa topai . Daca reuseste cineva sa imi faca sa mearga setarea cu duck si cea cu scroll ii sunt dator .
Multumesc anticipat :* !

1 răspuns:
| SpawNury a răspuns:

Scrie in consola exact cum scriu eu :

Bind ctrl "+duck"
Bind mwheeldown "+duck"

si daca vrei pe rotita [sus] Sa sari pentru a face bunnyhop mai usor.

bind mwheelup "+jump" happy Funda? big grin