| zzz_1061 a întrebat:

Salut.cine poate sa ma jute sa instalez intrenetul pentru nintendo wii?

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

PLZ vreau si eu raspunsul!"zzz" mi-l trimiti pe cel mai bun prin mesaj? te rog.dar sunt doua tipuri de "wii" cel pe sistem european (PAL) si cel pe sistem amercan(nu mai stiu cum se numeste) si eu il am pe cel american.si de aia nu pot nici sa-mi cumpar Cd-uri de aici din Romania ca nu le citeste...plz trimitetim si mie raspunsurile