| viktor7 a întrebat:

Salut cine poate sa-mi spuna daca pot schimba intrebarile de la messenger pentru ca le-am uitat.
Adica atunci cand facem un cont mess trebuie sa raspundem la niste inttrebari si acum le-am uitat.
Ma puteti ajuta?
Spuneti-mi cum va rog.
Multumesc

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Le poti schimba daca stii parola pentru adresa ta de email.

Dupa ce te-ai logat pe email sub nume apare scrias "Account info", click pe ea, dupa care iit cere sa scrii parola din nou.
Pe pagina care iti va aparea cauta unde scrie asta: " Update password-reset info
Reset with: Secret Questions"
Dai click pe Update password-reset info, iar jos unde scrie cu albastru "Change Questions and Answers" apesi pe ea si schimb intrebarile la care dai raspunsuri, la sfarsit salvezi cu Done.