| Kaneki a întrebat:

Cine stie cateva jocuri Multiplayer pe care le-as putea juca cu inca cativa prieteni? Sa fie de orice fel in afara de strategien. Poate fi Shutter, ActionAnventure, MMO, etc. Orice fel in afara de strategie. Jocurile astea le-am jucat deja: CS, WOW, LOL, Call of Duty, Battlefild, MC, Metin. Deci dati cateva idee in afara de jocurile mentionate mai sus. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samp,IMVU,Saints Row IV. Pa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Warframe
Team Fortress 2
Heartstone
Warface

| cristiandu273 a răspuns:

Gta Vice City

| AldeaAlexandru a răspuns:

SA-MP, Talisman Online (este un super joc, l-am jucat si eu)

| aceaflorin a răspuns:

Eu joc cu prietenii Fifa si Call of juarez

| zqAlex a răspuns:

4Story. Team Fortress 2. Imvu. Second Life. MicroVolts. Dota 2. Elsword. Aion. Flyff. Mu.