| ionuk1999 a întrebat:

Cine stie cum pot crea jocuri dress up gen http://www.dolldivine.com/huldra-maker.php
funda :*
P.S.: Stiu ca nu e buna categoria...

Răspuns Câştigător
| unpustiobisnuit a răspuns:

Nu dar macar ai un punct de pornire pentru ceea ce vrei tu sa faci. Dar nu e deloc simplu ca sa inveti cu adevarat programare java faci o facultate cu specializarea asta

6 răspunsuri:
| unpustiobisnuit a răspuns:

Trebuie sa stii programare java la greu pentru asa ceva. intra pe khan akademy si vezi ca u niste cursuri de programare care te aduc pana la nivelul sa poti face un dodle jump

| ionuk1999 explică (pentru unpustiobisnuit):

Si daca as vra sa fac un joc dress up, ma pot ajuta tot de acest site de care zici tu?

| unpustiobisnuit a răspuns (pentru ionuk1999):

Nu dar macar ai un punct de pornire pentru ceea ce vrei tu sa faci. Dar nu e deloc simplu ca sa inveti cu adevarat programare java faci o facultate cu specializarea asta

| Alexandra_Cristina_1994 a răspuns:

Lady popular. Fundaa?

| ionuk1999 explică (pentru Alexandra_Cristina_1994):

Nu, merci! E o porcarie de site...

| Alexandra_Cristina_1994 a răspuns (pentru ionuk1999):

Parerea ta, mai poti incerca si star doll.

| ionuk1999 explică (pentru Alexandra_Cristina_1994):

Mai da eu vreau sa stiu cum imi fac propriile jocuri nu vreau sa imbrac si sa machiez papusi...