| ஐShadowஐ a întrebat:

Cine stie niste jocuri care sa fie cu impuscaturi/sabii care se pot juca si multiplayer/zombie mode? nu trebuie sa contina neaparat ZOMBIE mode. Daca m-ati putea ajuta o sa va dau funda dar. sa nu uitati, sa nu fie de GROAZA sau de COPII mici sa fie pentru varstele 10-20 apropo sa nu imi dati Call of Duty sau din astea mari ( sau sa nu fie de strategie) va rog frumos puteti? ...Nu uitati FUNDA!

Răspuns Câştigător
| P0pCorN a răspuns:

Ai aici un joc cu impuscaturi, zombie mod si multe altele.Iti dau site-ul(http://www.microvolts.com/splash/default3.aspx) o sa apara un videoclip cu un update...mai jos scrie go to home page, dai pe el iti faci cont si dupa joci cat de mult vrei.Stai linistit nu are nici un fel de virus!

4 răspunsuri:
| ஐShadowஐ explică:

MicroVolts e frumos numai ca il stiam deja happy Sorry

| adytza0700 a răspuns:

Counter strike, mafia

| vthdo a răspuns:

Left4Dead