| TëÐ a întrebat:

Cine stie un sever de metin2 privat pvm care sa fie cat de cat normal si cu mai multi playeri nu 30 intr-un regat... Cu rate 500% 600%.

1 răspuns:
| vreaumult a răspuns:

Salut. Incearca metin2 fw2 sunt multi playeri si in map2 e pvm se creste binisor daca esti bun. Dar la ce ai zis tu ti se potriveste metin2 fun peste 100 de playeri in fiecare mapa se face usor level max e 105 dimineata pe la ora 6-7 sunt vreo 30-40 de playeri la blue happy si la celelate nu stiu ca nu prea umblu pe acolo am jucat si eu acum am vandut contul. Funda?