| catalinutzu95 a întrebat:

cine vrea sa facem un servar de metin2 si sa ne ocupam de el amandoi, sa aducem playeri.

7 răspunsuri:
| cezar987 a răspuns:

Eu vreau da-mi id de mess siti dau add maine daca vr damil prin mesaj sau aici.Cum vr u. Dar cum vrei sa facem metinul cu sau fara hamachi. Cine o sal creeze.Dar apropo eu o sa-mi fac pc cel mai tarziu duminica. Pana atunci mai discutam despre mt ok? P.S. am ff multa experienta in metin.

| catalinutzu95 explică (pentru cezar987):

Baga id meu in lista si vb pe mess toate detaliile: catalin_utzu95

| catalinutzu95 explică (pentru cezar987):

Cezar tiai reparat pc?

| cezar987 a răspuns:

Ba cataline dai accept la add pe messstraight face

| VladPetcu a răspuns:

De ocupat ne ocupam de creat nu prea stiu dar te pot ajuta cu playeri.
Da-mi add cetodac@yahoo.com
Funda?
Daca dai funda te ajutwinking...

| smarandio a răspuns:

Id de mes ameu este narcis.mequest@yahoo.com te implor