| Galaxyy a întrebat:

Salut colegi TPU! Am venit cu o intrebare. Metin2ro are virusi? Daca are atunci cum de sunt atat de mulți player pe el. Vreau raspunsuri concrete, fara comentarii rautacioase. Multumesc

Răspuns Câştigător
| AdreAdre a răspuns:

Niciun joc nu are virusi. Asta daca nu il iei de pe site de xxx.

Virus poti lua numai daca iei ceva suspect de exemplu jocul normal are 520MB iar ce ai descarcat tu are 210MB.

Deci, concret, niciun joc nu are virusi, stai calm, stiu cum functioneaza virusii si cibernetica, poti lua orice joc de pe torrent vrei dar nu recomand Metin ca e joc vechi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il tragi de pe site-ul oficial n-are. Oricum e o panarama de joc...