| HandaSei a întrebat:

Salut comunitate!
Sunt un mare fan de jocuri MMORPG... dar în ultima vreme am cam început să mă plictisesc grav cam de toate!
Deci aș vrea niște recomandări de ceva mai interesant în genul acesta.
Pe unele mai mult, pe altele abia le-am început, unele chiar nivel maxim rolling on the floor dar cam astea ar fi titlurile mai importante pe care le-am jucat până acum: ( Tera, Rift, Guild Wars 2, Dragon's Prophet, Aion, Ragnarok Online 2, Blade & Soul, ArcheAge, Echo of Soul, Cabal II, Neverwinter, Devilian"recent", Skyforge, Swordsman, Vindictus, Phantasy Star Online 2, C9, Dragon Nest, Asta Online"recent") și ar mai fi, dar cam pe acestea mi-am petrecut în general un minim de 2-3 luni fiecare, sau mai mult, ideea e că vreau ceva de care preferabil să nu fi auzit... cu o grafică decentă și un stil de joc ceva mai diferit. happy Să fie ceva mai unicat dacă se poate!

Și nu... fără WOW! rolling on the floor

De asemenea momentan joc Black Desert, dacă sunt români pe aici care joacă... e cam greu solo la lv mai mare rolling on the floor deci add în joc FanEcchyy pentru cine e interesat. happy

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai enumerat ESO?

| HandaSei explică (pentru DoarBogdan):

Nu... este atât de cunoscut și totuși din diferite motive l-am cam ocolit rolling on the floor chiar merita?

| DoarBogdan a răspuns (pentru HandaSei):

Mda. Merita. (Incercat) laughing

4 răspunsuri:
| HandaSei explică:

Mhm... am vândut ceva skinuri de CS:GO pentru el rolling on the floor acum se descarcă, sper să fi meritat achiziția!