| xLexus a întrebat:

Cred ca toata lumea stie Metin2. Deci vreau sa va intreb unde pot gasi Fantoma de Foc cine stie dau Funda! si apropo ma joc pe un metin privat Metin2Advanced

5 răspunsuri:
| Denis1 a răspuns:

Sal! si eu joc metin2 advanced...da-mi si mie id tau...

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Prin tara de foc

| SoDraW a răspuns:

In tara de foc, pe langa grasi de aia mari cu secure si lei.

| xLexus explică (pentru Denis1):

Edward_tkd happy

| alin_9439 a răspuns:

Intara de foc ii gasesti pe la inceputul mapei sunt si stau alaturi de porci de foc bafta a si daca cauti cumva simbol de razboinic il gasesti la monstri aia inalti cu sabie si 2 picioare nu patru