| justwariorr a întrebat:

Cu cat sa dau un caracter de metin2.ro,razboinic mental de lvl 43 cu grad cavaleresc care are 90 puncte la STR, 47 la VIT, m5 la corp rezistent, m4 la atacul spiritului, 4 puncte la zdrbire, am citit prima carte combo, cal armat care are nivelul incantatiei 2. Itemele sunt bune: mortala+9 ciobita cu 1500 PV, calugar cu piatra grabei+3, solzi+6 cu pietre+3 protectiei, grabei si eschivei, cercei de abanosi+9 1650PV, bretara de argint+9 1200PV, colier 1000 PV, papuci 1000 PV, scut rotund+7, coif de fier+8, un rib+9 cu pm13 si pc-4 cu piatra patrunderii+2 si ciob. Caracteru se numeste claudius92 si are 10675PV, atacul 450-506 si apararea cu corpu rezistent activat 468. Vreau un raspuns sincer si serios daca se poate... dau funda unui raspuns corect

Răspuns Câştigător
| poateEU a răspuns:

Am jucat metin2, se avanseaza destul de greu in joc, eu las da pe la 200 lei

1 răspuns:
| RapJoint a răspuns:

Daca vrei sa o dai pe bani in real dal cu 100-150 lei.Eu asa l-as da big grin