| Tudose_Marian_1998 a întrebat:

Cum as putea sa fac sa-mi arate pe Facebook, pe profilul meu, la sectiunea "Despre" (http://postimg.org/image/cr2ig6nkh/) sa-mi arate cati si cine ma urmareste? Am varsta de peste 18 ani (02.07.1995), am cateva persoane de care stiu sigur ca ma urmaresc. Trebuie sa setez eu ceva? Dau funda, multumesc!

2 răspunsuri:
| LovelyMan a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru facebook. Indiferent ce faci si ce instalezi nu vei reusi sub nicio forma sa afli cine iti vizualizează profilul.