| nfs10 a întrebat:

cum imi merge nfs world pe 2 gb ram; placa video dedicata 256 mb nVIDIA geforce 7200gs/7300se si procesor amd athlon 64 3000+ 1. 8ghz! multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| Camper32 a răspuns:

Merge foarte bine si eu am ceva de genu`l dar putin mai mic si imi merge excelent nu este un joc mare, deci il poti juca linistit happy

| nfs10 explică (pentru Camper32):

Si ce jocuri imi merg pe configuratia asta:1 gb ram..procesor Intel d 2.80 ghz, placa video integrata ati radeon express 200 series! ma intereseaza in special cele simulator si cu masini!

| Camper32 a răspuns (pentru nfs10):

Sa sti ca nu o sa mearga prea multe pentru ca nu sunt sigur pe gb ram...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti mearga. Funda?

| nfs10 explică (pentru anonim_4396):

Bai sa mori tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru nfs10):

Da. Nu prea cred ca o sa iti mearga. Ce ai de te ambalezi asa "bai"? Ti-e ciuda ca ai un PC de aruncat pe geam "bai"? Asta e, nu toti ne-am nascut cu posibilitati. Ce ai de te enervezi? Eu nu ti-am vorbit cu "bai", dar vad ca esti taran rau. Si ce ai vrea sa joci pe caramida ta "bai"? COD Ghosts, Battlefield 4? Astea le visezi, dar o sa ramana doar vise, "bai" tarane!

| nfs10 explică (pentru anonim_4396):

Stai m-a linistit ca l-am bagat si imi merge super! ti si jocurile baba si mitraliera!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru nfs10):

Nu am inteles nimic din comentariul tau. Mai treci pe la scoala analfabetule

| nfs10 explică (pentru anonim_4396):

Bai rahat bolnav daca nu vrei sa intelegi daci din gura ma!

| anonim_4396 a răspuns (pentru nfs10):

Nu vreau bai analfabet fraier. Esti un **** cu ochi mergator! Sarantocule!