| Crihan_Dumitrel_1999 a întrebat:

Cum imi pot face 2 conturi de clash of clans pe acelasi telefon?

3 răspunsuri:
| VALYsofian a răspuns:

Ca sa iti faci doua conturi trebuie sa iti stergi classu. Sa al instalezi din nou. Foarte important cand al stergi sa te deloghezi de la jocuri play din class. Cand termini toti pasi de anceput a jocului sa dai logare cu jocuri play. Sa introduci alta adresa, o adresa noua si sa dai save. Ca sa intri pe vechiul cont, delogheazate de la jocuri play si conecteazate la adresa veche de class. Ati va aparea,, load vilage, numele pe care al ai si thsu". Dai Load si iti va aparea sa scrii CONFIRM. Ati va zice ca progresu pe adresa respectiva va fi sters dar el va ramane salvat pe adresa din jocuri play.Tot ce trebuie sa faci e sa apesi la conectare pe adresa pe care vrei sa intri. Sa dai LOAD VILAGE si sa scrii in casuta parolei:,, CONFIRM". Daca nu ai inteles mai intreaba-ma o data.

| Ghibanu_Angelo-Nicolas_1993 a răspuns:

Pai daca ai android, te duci in magazin play si iti faci inca un cont.simpluhappyhappyhappy