| mtw123 a întrebat:

Salut.

Cum pot face rost de skin uri pe cs go fara sa donez? Am vazut la cativa youtuberi ca ei fac rost de pe anumite site uri. Cum pot face si eu?

1 răspuns:
| Cristi9025 a răspuns:

Daca ai canal de Youtube popular ti le da si fara sa donezi dar daca nu ai nu exixta site-uri care dau skin-uri pe moca... trebuie neaparat sa donezi sau sa faci rost de un canal de Youtube popular si sa le trimiti la aia canalul tau popular. Asta e o "protectie" anti-bot... mai degraba protectie anti moca da ma rog deci nu ai cum.