| mynameisseby a întrebat:

Cum se numesc serverele alea de zombie ( cs ) care erau o parte infectati iar ceilalti trebuiau sa se ascunda in diferite zone si sa puna 2 lasere. Trebuia sa te ascunzi mereu era tare. Acum vad numai servere full de moduri si chestii. Daca stiti vreunul din alea care am spus va rog sa-mi dati si mie. Multumesc

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, cred ca te referi la serverele ce contin modul : "Zombie plague " sau modul "Biohazard". Poti gasi o intreaga lista aici : http://servere-cs.freakz.ro/......e_1.6.html