| andreiul23 a întrebat:

Salut.Cum trebuie sami bonusez itemele pe menin(am razboinic cu magii mentale).
Ma refer la:Sabie, armura.scut,cercei,bratara etc.
Stiu cum sa bonusez dar nu stiu ce trebuie sa scrie pe ele dupa ce le-am bonusat.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MiNUL0zZzA a răspuns:

Deci : Sabie: putere, critica, semi-oameni ( si daca intra patrunzatoare si/sau viteza magie ), Armura: Max Pv, aparare sabie, aparare 2maini, aparare pumnal, (si daca intra aparare evantai/clopot sau aparare magie), Coif : semi-oameni, aparare magie, regenerare pv, ( si daca intra evitarea atacului cu sageti ), Papuci : Max Pv, aparare sabie, aparare 2maini, aparare pumnal, ( si daca intra aparare clopot/evantai sau critica), Bratara : Max Pv, semi-oameni, aparare magie, Scut : imun la necunostinta, Putere, semi-oameni, ( si daca intra blocare atac corporal), Cercei : semi-oameni, aparare sabie, aparare 2 maini, aparare pumnal, ( si daca intra aparare evantai/clopot), Colier : Max Pv, Regenerare pv sau aparare pumnal, aparare sabie, aparare 2 maini, ( si daca intra aparare clopot/evantai )

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat