| MiculaSergiu a întrebat:

Daca imi iau gta 5 de pe steam pot sa joc online cu cineva care joaca de pe xbox? Si daca nu, ce jocuri faine as putea juca impreuna cu cei de pe xbox?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Forza poti pentru ca Microsoft a pus si Xbox si PC pe aceleasi servere. Dar Rockstar are servere diferite pentru fiecare.

2 răspunsuri:
| MiculaSergiu explică (pentru Wr3nch):

Dar unii zic ca se poate. Daca am jucat si forza horizon 4 impreuna si ma are la prieteni pe xbox, pentru ca am cont de xbox pe pc nu as putea sa reusesc cumva sa jucam si gta?

| Wr3nch a răspuns (pentru MiculaSergiu):

Nu. Forza poti pentru ca Microsoft a pus si Xbox si PC pe aceleasi servere. Dar Rockstar are servere diferite pentru fiecare.