| Vladdyejsks a întrebat:

Dacă se mai joaca cineva dragon city sa imi spuneti cum se fac dragonii acestia prin breeding:

-armadillo dragon

-soccer dragon

-dragonul pure

-double terra dragon

-chesaire cat (pisica aia nebună cu capul ala mare )

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Marco_Nour_1990 a răspuns:

Duble Terra dragon nu se face se cumpără iar Soccer dragon cu un dragon de pământ și fulger

| Vladdyejsks explică (pentru Marco_Nour_1990):

Am mai avut un cont si l-am facut prin breeding
dar nu mai tin minte dragonii

| Vlad_Stefan_Zabrautanu_2001 a răspuns (pentru Vladdyejsks):

Poate fi făcut prin breed cu dragoni din elementele lui dar e rar

| Vlad_Stefan_Zabrautanu_2001 a răspuns:

Mulți dintre aceștia sunt dragoni de event și nu pot fi obținuți prin breeding. Double Terra îți pică la daily login și armadillo e singurul PE care îl poți procura. Cu plăcere anticipat